Loading

Kurumsal

KALİTE POLİTİKAMIZ


GÜVEN, DENGE, İSTİKRAR.
CLUB HOTEL PHASELIS ROSE’U TURİZMDE YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ BİR KURULUŞ HALİNE GETİRMEK.
KALİTEDE SÜREKLİLİK İLE MİSAFİR VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAK.
MİSAFİR MEMNUNİYETİNİ EN ÖN PLANDA TUTMAK.
TÜM MİSAFİRLERDEN GELEN ŞİKÂYETLERİ TAKİP ETMEK, ÇÖZÜMLEMEK VE MİSAFİR MEMNUNİYETİ SAĞLAYACAK ŞEKİLDE TARAFSIZLIK İLKESİ DOĞRULTUSUNDA DEĞERLENDİRMEK.
ÇALIŞANLARIMIZI SÜREKLİ EĞİTMEK, GELİŞTİRMEK, PERSONEL MEMNUNİYETİNİ VE EKİP RUHU BİLİNCİNİ ARTTIRMAK.
MİSAFİRLERİMİZİN MEMNUNİYETİ İÇİN, GIDA VE SU GÜVENLİĞİ YÖNETMELİKLERİ ÇERCEVESİNDE GEREKLİ KURUMLARLA İŞ BİRLİĞİ YAPARAK EN SAĞLIKLI EN GÜVENİLİR HİZMETİ VERMEK.
ÇEVRE KONUSUNDA ÜZERİNE DÜŞEN BİLİNÇ VE GÖREV SORUMLULUĞUNDA OLAN, SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM İÇİN DOĞAL KAYNAKLARIN ETKİN BİR ŞEKİLDE KORUYAN, ÇEVREYE VE İNSAN SAĞLIĞINA DEĞER VEREN VE SEKTÖRDE BU BİLİNCİN GELİŞMESİNE ÖRNEK BİR ŞİRKET OLMAK.
İŞ SAĞLIGI VE İŞ GÜVENLİĞİ FAALİYETLERİ KAPSAMINDA ÇALIŞMALAR YAPARAK ÇALIŞANLARIMIZ VE MİSAFİRLERİMİZ İÇİN GÜVENLİ BİR ORTAM SAĞLAMAK.
TÜM ÇALIŞMALARIMIZI YASAL MEVZUAT VE YÜKÜMLÜLÜKLER ÇERÇEVESİNDE YÜRÜTMEK.
TÜM BU FAALİYETLERİMİZLE SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ, ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA EN BAŞARILI OTELLER ARASINDA OLMAK.

VİZYONUMUZ


CLUB HOTEL PHASELIS ROSE ULUSAL VE ULUSLARARASI DÜZEYDE TANINAN, TERCİH EDİLEN BULUNDUGU BÖLGEDE ÖNCÜ OLAN, HER ALANDA SÜREKLİ GELİŞİM VE DEĞİŞİMİ TEMEL ALARAK SEKTÖRE YÖN VEREN BİR MARKA HALİNE GETİRMEK.

MİSYONUMUZ


ULUSAL VE ULUSLARARASI STANDARTLAR DOĞRULTUSUNDA MİSAFİR MEMNUNİYETİ ODAKLI, TURİZM SEKTÖRÜ İÇERİSİNDE HER ZAMAN TERCİH EDİLEN, MİSAFİRLERİNE KALİTELİ HİZMET İLKELERİNDEN ÖDÜN VERMEDEN, SÜREKLİ GELİŞEN, DEĞİŞEN İHTİYAÇLARA UYGUN SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİYLE, YÖRESEL, BÖLGESEL VE ULUSAL TANITIM İLE EKONOMİYE KATKI SAĞLAYACAK BİÇİMDE ÇAĞDAŞ TURİZM ANLAYIŞI STANDARTLARINDA HİZMET SUNMAKTIR.

HEDEFLERİMİZ


TURİZM SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ OTELLER ARASINDA YER ALMAK TÜRKİYE’NİN MİSAFİR DENEYİMİ VE MEMNUNİYETİ AÇISINDAN EN İYİ TURİZM ŞİRKETLERİ ARASINDA OLMAK OTELDE KONAKLAYAN MİSAFİRLERİN HER ZAMAN İLK TERCİHİ OLMAK ÇAGDAŞ OTELCİLİK TRENDLERİNİ UYGULAYARAK MİSAFİRLERİMİZE VE ÇALIŞANLARIMIZA SUNMAK